Antalya Akvaryum

Antalya Akvaryum

Antalya Akvaryum


İster yaz tatili ister kış tatili olsun, burası her zaman ziyaret edebileceğiniz bir yer. Sadece su altı canlılarının muhteşem dünyasını keşfetmekle kalmayıp aynı zamanda sevdikleriniz veya ailenizle kaliteli zaman geçirebileceğiniz için Antalya Akvaryumu hakkında yeterince söyleyemeyiz. Bu nedenle araç kiralama imkanlarından yararlanarak burayı kendi gözlerinizle görmeniz en iyisidir. Burayı sevdik ve çok eğlendik. Antalya Akvaryumu'nu görmenizi ve keşfetmenizi istedik.
 
Dünyanın en büyük akvaryum yapılarından biri olan Antalya Akvaryumu sizlere ilginç bir su altı dünyası getiriyor. Size sadece dünyanın dört bir yanından 40 tematik akvaryumu tanıtıp göstermiyor. Aynı zamanda dünyanın en büyük akvaryum tüneline ev sahipliği yapmaktadır. Tünel akvaryumu 131 metre uzunluğunda ve 3 metre genişliğindedir. Ayrıca çocuklar için eğlenceli imkanlar da var.
 
Çocuklar Snow World veya Ice Museum'da kartopu oynarken, Wild Park'taki ilginç ve zehirli türlerin arasından tropikal dünyaya girebilirsiniz. Ya da Oceanride XD Cinema ile çok boyutlu sinema teknolojisinden aile olarak yararlanabilirsiniz. Hollywood Yeşil Ekran sayesinde Antalya Akvaryum turunuzu unutulmaz kılabilir, hediyelik eşyalar satın alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 
Antalya'yı gezerken ziyaretçilerine unutulmaz ve farklı deneyimler sunmayı hedefleyen Antalya Akvaryum, Konyaaltı Plajı üzerinde yer almaktadır. Çeşitli uygun fiyatlı araç modellerimiz ile aracınızı kiralayabilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.