HAKKIMIZDA

Hana Araç kiralama olarak, Antalya havalimanı ve Türkiye'nin güney kıyılarındaki turistik tatil merkezlerinde indirimli ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunuyoruz.
 
Turistik seyahat ve tatil için kısa dönem araç kiralama konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile "Türk Rivierası" Antalya'da müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla vermeyi hedefliyoruz.
 
Hanarentacar.com, Hana Grup Turizm bünyesinde hizmet veren bir araç kiralama markasıdır. Hana Travel, Türkiye'nin en büyük 500 Hizmet İhracatçısı listesinde yer almaktadır. Firma sezon boyunca yaklaşık 50.000 turiste bireysel seyahat ürünleri sunmaktadır.
 
Ekonomik, compact ve çeşitli araçlarla çeşitlendirilmiş geniş araç filosu ile Antalya sahilinde, tatil bölgelerinde ve otellere hizmet veriyoruz. Antalya'da ve hizmet verdiğimiz bölgelerde istediğiniz tarzda aracı harika fiyatlarla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Araç kiralama konusunda iyi fiyatlar istiyorsanız hanarentacar.com ile kolayca ve hızlı bir şekilde online rezervasyon yapabilir ve komfirmasyonunuzu alabilirsiniz. Ayrıca Belek otelleri, Lara plajı, Kemer otelleri, Side-Manavgat otelleri, Alanya şehir merkezine teslimat hizmetimiz mevcuttur.
 
Araçlar Filomuz sürekli olarak yenilenerek siz ve ailenizin güvenli ve sorunsuz bir yolculuk geçirmesi için araçların bakımını periyodik olarak yapılmaktadır.
 
Hanarentacar.com, müşterinin yasaları ihlal etmemesi, aracı kasıtlı olarak kötüye kullanmaması veya kira sözleşmemizde belirtilen hüküm ve koşullara aykırı davranmaması durumunda aracın kaybolması, çalınması ve çarpışması için tam teminat sunmaktadır. Yardıma ihtiyacınız olursa bizi arayabilir ve personelimiz sorunu çözmek için hemen gidecek ve gerekirse yeni bir araçla değişim sağlanacaktır.

Popüler Araç kiralama Lokasyonları

Antalya Havalimanı (AYT)
Antalya Şehir Merkezi
Belek Otellerine Teslimat
Kemer Otellerine Teslimat
Lara Otellerine Teslimat
Side-Manavgat Teslimat