İptal ve İade Şartları

Rezervasyon iptal ve değişiklik: Erken Rezervasyon kampanyaları: Erken rezervasyon kampanyalarında yalnızca kira başlangıç tarih ve saati, kira bitiş tarihine doğru kısaltılabilir. Hiçbir ücret iadesi yapılamaz.
 
Ön ödemeli rezervasyonlar: Ön ödemeli rezervasyonlarınızda, erken rezervasyon kampanyalarında yapabileceğiniz değişikliklere ilave olarak araç grubu değişikliği yapılabilirsiniz. Bazı değişiklikler fiyat farklılıklarına neden olabilir.
 
Rezervasyonunuzu, kira başlangıcına;
• 24 saat veya daha kısa bir süre kala iptal etmeniz halinde ücret iade edilmemektedir
• 1-2 gün kala iptal etmeniz halinde kira ücretinin %25’i,
• 3-7 gün kala iptal etmeniz halinde kira ücretinin %50’si,
• 8-15 gün kala iptal etmeniz halinde kira ücretinin %75’i,
• 16-30 gün kala iptal etmeniz halinde kira ücretinin %90’ı,
• 31 günden daha uzun süre kala iptal etmeniz halinde kira ücretinin tamamı, iade edilmektedir.
 
Sonra ödemeli rezervasyonlar: Sonra ödemeli rezervasyonlarda iptal veya değişiklik ücreti alınmamaktadır. Bazı yapılan değişiklikler fiyat farklılıklarına neden olabilir.
 
Ödemeli yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kiralama ücreti iadesi, güvenlik nedeni ile, iptal tarihinizden itibaren 1 ay sonra kredi kartınıza iade yapılacaktır. Yaş, ehliyet, kredi kartı ve benzeri olmak üzere, bu kiralama koşullarında belirtilen şartları karşılamamasına rağmen ön ödemeli rezervasyon yapılması durumunda, yukarıda belirtilen iptal iade süre şekil ve şartları aynen geçerli olacaktır. Teslim anında bu tür bir durumun tespiti halinde, son dakika iptal işlemi olarak kabul edilir ve ücret iadesi gerçekleştirilmez.
 
Önemli uyarı !
Herhangi bir hasar durumunda sigortanızın geçerli olabilmesi için aracınızı kaza yerinden hareket ettirmeden trafik polisi ya da trafik jandarma ekiplerine haber vererek kaza raporu ile alkol raporu almanız gerekmektedir.
 
Yalnızca maddi hasar ile sonuçlanan birden fazla aracın karıştığı trafik kazalarında, kaza yapan kişiler, kazanın oluş şekli ile anlaştıkları taktirde “maddi hasarlı kaza tespit tutanağı” düzenlenebilir.
Aracın çalınması halinde polise başvurularak hırsızlık tespit tutanağı alınmalıdır. Alınan raporla birlikte aracın anahtarı tarafımıza teslim edilmelidir.
 
Yaş ve ehliyet yılı koşulları: Araç gruplarına bağlı minimum yaş ve ehliyet yılı bilgileri araç rezervasyon sayfasında gösterilmiştir.
Bu koşulların sağlandığının kontrol edilmesi kullanıcı sorumluluğundadır.
 
Araç kullanım kilometre sınırları: Araç gruplarına bağlı günlük ve aylık kiralama kilometre limitleri araç rezervasyon sayfasında gösterilmiştir.
 
Belirtilen kilometrelerin üzerinde kullanımlarda güncel kilometre aşım bedeli tahsil edilmektedir. Günlük kiralamalarda sınırsız kilometre sınırı, anlaşma başına maksimum, aylık kilometre sınırı olmak üzere uygulanmaktadır.
 
Teminat Ücreti: Kiralama sırasında araç kira ücreti dışında araç gruplarına göre belirlenen teminat tutarları kredi kartınızdan tahsil edilmektedir.
Findeks puanınız ve rapor tarihindeki finansal durumunuza göre, araç teslim anında teminat tutarları farklı uygulanabilir.
Aracın eksiksiz ve hasarsız teslim alınması halinde söz konusu teminat ortalama 7 gün içerisinde kartınıza iade edilecektir.
 
Aracı kiralayabilmeniz için kiralama sırasında mutlaka adınıza kayıtlı bir kredi kartını ibraz edebilmeniz gerekmektedir. Kiralayan kişi adına olmayan bir kredi kartı ile araç kiralama hizmetinden faydalanmanız mümkün değildir.
 
Findeks: Kiralama sırasında, kiralayan kişi ile ilgili Findeks sorgusu yapılmaktadır. Kiralayan kişinin, Findeks tarafından belirlenen çerçevede kısıtlı, finansal skoru doğrultusunda kiralama hizmeti sunulabilmektedir. Findeks skorunun kontrol edilmesine imkan verilmediği veya skorun, istenen aracın kiralanması için yeterli olmaması durumunda, araç kiralanması mümkün değildir. Findeks sorgulamasına izin ve/veya imkan verilmediği durumlarda, iptal nedeni ile rezervasyon bedeli iade edilmez.

Popüler Araç kiralama Lokasyonları

Antalya Havalimanı (AYT)
Antalya Şehir Merkezi
Belek Otellerine Teslimat
Kemer Otellerine Teslimat
Lara Otellerine Teslimat
Side-Manavgat Teslimat