YARDIMCI KONULAR

Evet, araç kiralama sözleşmesi imzalamanız gerekiyor, bu sözleşme, aracın kullanımını hak sahibi olduğunuza ve buna karşılık sizin kira bedelini ödemeyi üstlendiğinizi belirtir.

Aracı teslimi sırasında ehliyet, kimlik ve pasaportunuzun orijinal ve fotokopisinin yanınızda bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde aracınız teslim edilmemektedir.

Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra ödemelerinizi kredi kartı, sanal pos veya araç tesliminde peşin olarak istediğiniz para birimiyle yapabilirsiniz.

Araçlarda kaza-hasar sigortası vardır. Kaza-hasar sigortası ödediğiniz kiralama bedeline dahildir. Bu sigorta kiralanan araçta meydana gelecek hasarları kapsar. Lastikler, farlar, camlarda, araç şasisi, kapı kilitleri veya anahtarlarda meydana gelen hasarlar ile çekici ücreti kaza hasar sigortası kapsamına girmez.

Rezervasyon esnasında ikinci sürücü talebinizi belirtmeniz gerekir. Belirtilmemesi durumunda ikinci sürücü sigorta kapsamı dışında tutulur ve meydana gelecek bir hasarda sigorta devreye girmez.

Fiyatlara araca ait periyodik bakımlar, üçüncü şahıslara karşı kasko ve %18KDV dahildir. Araç yakıt ücreti kiralayana aittir. Önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu, navigasyon cihazı, tablet gibi ekstralar ürünler kiralanabilir, bunlar için ek ödeme talep edilmektedir.

Araç teslimatı rezervasyonunuzda belirtilen noktada ve saatte, zaman kısıtlaması olmadan gerçekleşmektedir.

Uçuş saatinde değişiklik veya uçuş iptalinde tarafımıza telefon yoluyla bilgi verilmelidir. Bilgi verilmemesi durumunda rezervasyonunuz iptal edilecektir.

Aracın erken iade edilmesi durumunda, kullanılmayan gün sayısı iade edilmemektedir. Kiralama kontratında belirtilen kira başlangıç ve bitiş tarihlerine göre planlama yapılmaktadır.

Rezervasyon yaptığı aracınızın bire bir aynısını göndermeye çalışıyoruz. Ancak rezervasyon yaptığınız aracın yakıt, vites durumunu göz önüne alarak muadili bir araç gönderilebilir.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Hasara bağlı olarak onarım süresi uzayacak araçlar yerine firmamız tarafından sözleşmenize uyan farklı bir araç temin edilebilir. Kaza anında sigorta kapsamında yer almak için gerekli şartları sağladığınızdan emin olunuz.

Popüler Araç kiralama Lokasyonları

Antalya Havalimanı (AYT)
Antalya Şehir Merkezi
Belek Otellerine Teslimat
Kemer Otellerine Teslimat
Lara Otellerine Teslimat
Side-Manavgat Teslimat